EN PL

Produkcja

 Ważnym elementem działalności firmy jest Zakład Produkcji Przemysłowej (ZPP), który specjalizuje się w produkcji:
» specjalistycznych konstrukcji stalowych;
» kanałów spalin i powietrza;
» rurociągów technologicznych;
» zbiorników i silosów technologicznych;
» wymienników do stacji uzdatniania wody.

W przeważającej części są to urządzenia indywidualnie projektowane, wykonywane w oparciu o własną lub przekazaną przez Klienta dokumentację, dostarczane wraz z montażem kompletnych ciągów technologicznych. Wyroby te kierowane są bezpośrednio do Klientów lub zostają dostarczane na potrzeby realizowanych projektów inwestycyjnych. Powyższa produkcja wykonywana jest z materiałów własnych lub powierzonych na bazie uprawnień nadanych firmie przez  Jednostkę Notyfikowaną UDT CERT oraz  certyfikatów wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zakład Produkcji Przemysłowej składa się z trzech hal produkcyjnych o łącznej powierzchni około 11000 m2 oraz zaplecza technicznego w skład którego wchodzą dwa obiekty o powierzchni 3700 m2. Pozostały teren o powierzchni 4 ha w dużej mierze przeznaczony jest na magazyn wyrobów gotowych oczekujących na transport do klienta oraz wyrobów hutniczych.

Najważniejsze wydziały Zakładu Produkcji Przemysłowej to:
» wydział produkcji konstrukcji stalowych
» wydział zabezpieczenia antykorozyjnego.

Zdolność produkcyjna ZPP to średnio kilkaset ton miesięcznie.

Projekt i realizacja GoCreate
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam