EN PL

Polityka jakości

Narzędziem do skutecznego zarządzania jakością produkowanych wyrobów, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy jest wdrożony i ciągle doskonalony, zintegrowany system zarządzania zgodny z wymaganiami norm ISO 9001:2015,  ISO 14001:2015 oraz  PN-ISO 45001:2018. Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania naszego Przedsiębiorstwa jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych stron.

 

 POLITYKA JAKOŚCI

Pracownicy Firm Zewnętrznych są zobowiązani do przestrzegania wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP funkcjonujących w Energomontaż Północ Bełchatów S.A. i systemów obowiązujących na terenie klientów EMPB oraz spełniania przepisów prawa, wewnętrznych aktów normatywnych, w tym Polityki ZSZ , procedur i instrukcji dotyczących, jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa przeciwpożarowego, ochrony środowiska, ruchu osobowego i materiałowego oraz ochrony zakładu zgodnie z procedurą PS-19 (---do pobrania---).

Projekt i realizacja GoCreate
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam